Hakkımızda

Atak İnşaat, alt yapı ve üst yapı taahhütleri yapmak üzere tüm resmi ve özel kurumlara hizmet verebilmek amacıyla 1994 yılında  kurularak inşaat sektörüne ilk adımını atmıştır. Kısa sürede sektöründeki sayılı firmalar arasında yerini alan ATAK İNŞAAT, alt yapı çalışmalarına verdiği hizmetlerle büyüyerek bu sektörün getirdiği ileri teknolojiyi, kalite ve standartları bünyesinde toplamış ve oluşturduğu tecrübeye, işveren idare ve iş ortakları nezdinde kazanılan güveni de ekleyerek bugünkü saygın konumuna ulaşmıştır.    

Teknik personel ve makine parkını geliştirerek sayılı firmalar arasına girebilme çabasında olan ATAK İNŞAAT, gücünü gelişmeye ve yeniliğe açık güçlü kadrosundan almaktadır.   Atak İnşaat, 1994 den itibaren 200’ e yakın inşaatla, kamu kurum ve kuruluşlarına taahhüt gerçekleştirmenin vermiş olduğu haklı gururu yaşamaktadır. Büyükşehir Belediyeleri, Karayolları Genel Müdürlüğü, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, İl Özel İdareleri gibi kurumlarla çalışmalar yapılmış olup tamamında olumlu referanslar kazanılmıştır.  

 
Atak İnşaat, sektörde başarılı projeler üretmekle yetinmeyip ülke ekonomisine sağladığı katkılarla 2001 yılında sektöründe vergi ödemede Altın Madalya’ nın sahibi olmuştur. Aynı yıldan itibaren her yıl kurumlar vergisi sıralamasında ön saflarda yer almış olup ilgili kurumlar tarafından ödüllendirilmiştir. 

Atak İnşaat 21. yüzyılın ilerleyen yıllarına doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Bu başarısı hiç şüphesiz ilkeli, saygın ve atılımcı bir yönetim ile aynı hedeflere yönelmiş genç ve dinamik bir teknik kadronun eseridir.  
 
Kurucusunun 20’ li yaşlardaki hedeflerinde yer alan Atak İnşaat,  planlı çalışma, azim ve dürüstlüğün emek ile yoğrulmasından ortaya çıkan bir eserdir. Günümüzde Atak İnşaat bünyesinde çalışmalarına devam eden grup firmaları da ilkeli ve dürüst çalışmalarının sonucu ulaşmış olduğu bu noktada geleceğe güvenle bakmaktadır..